Obuwie damskie tworzymy z pasją, od 1996 roku wczuwając się w potrzeby kobiet i podążając za ich marzeniami. Inspiracje do produkcji obuwia czerpiemy z naszego doświadczenia, rodzinnej tradycji oraz wnikliwej obserwacji trendów, dlatego każda kolekcja butów BRAVOMODA jest tak wyjątkowa i oryginalna. Styl i funkcjonalność są według nas połączeniem idealnym. Zawsze podkreślamy, że produkcja obuwia to skomplikowany proces – musi być ono nie tylko modne, ale przede wszystkim komfortowe.

Każda para butów BRAVOMODA, od projektu po wykonanie, jest traktowana w szczególny sposób, ponieważ wiemy, że tylko odpowiednie proporcje rzemieślniczego kunsztu i naturalnej wygody w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagającą kobietę. Najwyższa jakość materiałów i niebanalna klasyka to dla nas standardy.

szpilki srebrne polska marka butów
szpilki damskie w kolorze różowym
polska marka obuwia damskiego buty czarne
szpilki damskie w różnych fasonach od producenta

 

BRAVOMODA inspiruje połączeniem wzorów, fasonów i kolorów, które składają się na ponadczasową elegancję. Dlatego nasze obuwie damskie jest niezastąpionym dopełnieniem każdej stylizacji. Dajemy kobietom to, w czym sami czulibyśmy się perfekcyjnie.

Siłą marki są ludzie związani z nią od samego początku, wkładający w swoją pracę całe serce. Producent obuwia BRAVOMODA angażuje się w akcje społeczne, między innymi wspierając lokalny klub sportowy młodych talentów „Syrenka Soccer School”.